( )  (.)

Obsah vyžaduje Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player


Liečebný pobyt v Dudinciachcity foto

Dudince

Mesto Dudince je situované na juhu stredného Slovenska asi 15 km od hranice s Maďarskom. Dudince sú slnečné a veľmi teplé mesto so stabilnou klímou, týmto sú ideálny miestom pre odpočinok a relaxáciu.

Najväčším pokladom  a magnetom pre všetkých návštevníkov Dudiniec je dudinská liečivá minerálna voda. Jej vysoká mineralizácia a výnimočná kombinácia oxidu uhličitého a sírovodíka spôsobuje to, že ako jediná liečivá voda na Slovensku a v strednej Európe lieči súčasne ochorenia pohybového aparátu a srdcovo-cievneho systému.  

Dudinská voda má teplotu 28,5°C a obsahuje šesť rozhodujúcich minerálnych prvkov, blahodárne pôsobiacich na organizmus človeka. Liečivá dudinská minerálna voda patrí medzi najvzácnejšie na svete. Liečivé účinky minerálnej vody sa využívajú aj ako prevencia pred týmito ochoreniami. Vďaka individuálnemu prístupu odborne vyškoleného zdravotníckeho personálu sa po pobyte v Dudinciach vrátite domov zdravší, vitálnejší a plný sily.

LD Rubin ***

Typ pobytu: liečebný
Lokalita: Dudince
Doprava: vlak + bus

Liečebný dom Rubín v Dudinciach je situovaný v krásnom prostredí kúpeľného parku. Vďaka svojej modernej vybavenosti je liečebný dom hojne navštevovaný po celý rok. Popri ubytovaní je možné absolvovať viaceré liečebné procedúry.

Služby a vybavenie kúpeľného hotela Rubín ***: recepcia, zmenáreň, WiFi internet, parkovanie jedáleň, reštaurácia, espresso, lobby bar kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, manikúra, zubná ambulancia športoviská: plážové ihrisko, tenisový kurt, bowling, squash, biliard, fitness centrum knižnica, animačné oddelenie, detský kútik zimná záhrada, Thai Relax Center, predajňa darčekových predmetov Vitálny svet Wellnea, vonkajší bazén, balneoterapia, kryokomora

Vybavenie izieb: WC, sprcha (resp. vaňa v niektorých apartmánoch), káblová TV, rádiobudík, chladnička s minibarom, telefón s priamym volaním, balkóny (s výnimkou niektorých apartmánov), Internet.

Strava: plnú penziu (bufetové raňajky, obed a večera výber z menu,šalátový bufet)

Liečebné balíky obsahujú: povinnú lekársku konzultáciu kontrolnú lekársku konzultáciu podľa potreby záverečnú lekársku konzultáciu - v prípade, ak pobyt trvá 13 a viac nocí záverečnú lekársku správu - v prípade, ak pobyt trvá 13 a viac nocí laboratórne vyšetrenie a EKG - v prípade, ak ich lekár uzná ako opodstatnené denné využitie vírivého relaxačného bazéna Wellnea (celoročne) denné využitie vonkajšieho bazéna Rubín (máj - sept., podľa počasia)

Medical Silver - priemerne 2 liečebné procedúry na ošetrovací deň (ošetrovacie dni sú pondelok až sobota)

Medical Gold - priemerne 3 liečebné procedúry na ošetrovací deň (ošetrovacie dni sú pondelok až sobota)

Medical Platinum - 4 procedúry na ošetrovací deň, z toho každá desiata procedúra nadštandardná (ošetrovacie dni sú pondelok až sobota), denne 2 hod. návštevu Vitálneho sveta Wellnea (whirlpool, sauna, tepidárium, oddychová zóna).

Počas letných mesiacov si klient môže ako alternatívu zvoliť celodenný vstup na Kúpalisko Dudinka s bezplatným využitím atrakciového, rekreačného a detského bazéna. Minerálny bazén v areáli kúpaliska môže bezplatne využiť v rozsahu 2 hodín, zapožičanie županu

Cena je uvedená pre 1 osobu za noc v dvojlôžkovej izbe, ak je obsadená dvomi osobami. V cene je zahrnuté: ubytovanie v LD Rubín, plná penzia, liečebný balík, delegát CK. V cene nie je zahrnuté: miestna daň z ubytovania 1,-€/os./deň - platí sa pri príchode na recepcii hotela, doprava, komerčné poistenie - odporúčame uzatvoriť pred odchodom, fakultatívne výlety, víza do SR 35€


Termíny zájazdu

Kurzový lístok

1 USD » 0.94545 Eur
1 CZK » 0.04054 Eur
1 GBP » 1.17897 Eur